Mobilní telefonyPočítačeNotebookyVelké spotřebičeMalé spotřebičeDigitální fotoaparátyTelevizeGPSVšechny kategorie


Srovnání cen > Počítače > Čtečky paměťových karet > AXAGO externí HANDY čtečka 4-slot SD/TF/MS/M2

AXAGO externí HANDY čtečka 4-slot SD/TF/MS/M2

Provedení: externí; SD: ano; Compact Flash: ne; MicroSD: ano; MMC: ano;
Více o produktu

od 126,- Kč do 209,- Kč 7 prodejců
AXAGO externí HANDY čtečka 4-slot SD/TF/MS/M2
Zobrazit galerii

Specifikace AXAGO externí HANDY čtečka 4-slot SD/TF/MS/M2

 • AXAGO externí HANDY čtečka 4-slot SD/TF/MS/M2 - parametry
 • Výrobce
  AXAGO
 • Provedení
  externí
 • SD
  ano
 • Compact Flash
  ne
 • MicroSD
  ano
 • MMC
  ano
 • Memory Stick
  ano
 • SIM
  ne
 • Rychlost přenosu dat
  USB
Mini čtečka AXAGO HANDY CRE-D4 umožňuje čtení a zápis nejpopulárnějších formátů paměťových karet. Čtyři sloty přímo podporují karty microSD, M2, SD/MMC a Memory Stick. Malá a lehká čtečka s přímým připojením k počítači díky použitému standardnímu USB A konektoru je tak šikovným pomocníkem doma i na cestách. Podporovány jsou i nejnovější karty SDXC.

Plně kompatibilní s USB 2.0 a zpětně kompatibilní s USB 1.1. Podpora přenosových rychlostí 12 / 480 Mbit/s (full / high speed). Plná podpora Plug and Play a Hot Swap.

V jednotlivých slotech jsou podporované tyto druhy karet:

slot Micro SD: microSD, microSDHC, microSDXC, TransFlash,
slot M2: M2 (MS Micro),
slot SD: SecureDigital, SDHC, SDXC, HS SD, SD Ultra II, SD ROM, MultiMedia Card, MMC-II, MMC 4.0, MMC Dual Voltage, MMC mobile, RS-MMC, HS-RS-MMC, RS-MMC Dual Voltage, RS-MMC 4.0, s adapterem miniSD, miniSDHC, MMC Micro,
slot MS: Memory Stick, MS Pro, MS Duo, MS Pro Duo, MS Magic Gate, MS Pro Magic Gate, MS Duo Magic Gate, MS Pro Duo Magic Gate, Memory Stick Pro HG Duo, MS ROM, MS Select.

Čtečka přímo podporuje poslední specifikace flash karet SD 3.0 (SDXC), MMC 4.2 (8-bit), MS Pro HG. V souborových manažerech se čtečka indikuje pouze jako jedna nová mechanika (odpadá hledání aktivní jednotky s vloženou kartou).

Připojení přes přímý konektor typu A male. Napájení čtečky po USB sběrnici (bus-power). LED dioda indikující připojení k napájení, vložení karty a přenos dat. Rozměry 78×29×12 mm. Hmotnost 19 g.

Podpora OS: Windows 98SE / ME / 2000 / XP 32/64-bit / Vista 32/64-bit / 7 32/64-bit, MacOS X a vyšší, Linux OS s jádrem 2.4.x a vyšším. Není třeba instalovat žádné externí ovladače, jsou již součástí podporovaných operačních systémů (pouze pro Win98SE je ovladač ke stažení).

Baleno v oboustranném zataveném blistru s popisy i instalačním návodem v anglickém, českém, slovenském a polském jazyce. Balení obsahuje čtečku karet a krytku USB konektoru.

Výběr z nabídek v internetových obchodech
Nejceny.cz 126,- Kč
TENO PLUS s.r.o. 130,- Kč
145,- Kč
vmSHOP s.r.o. 154,- Kč
›› Zobrazit všechny nabídky ››
O CenovýRádce.cz O nás Nápověda Kontakt
Vytisknout Nahoru Nahlásit chybu

Copyright © 2010 - 2023 CenovýRádce.cz

Server CenovýRádce.cz neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy a ani za správnost údajů u zboží.